O mnie

Jestem  Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Nauczycielem Wychowania Fizycznego, Trenerem Personalnym, Trenerem Lekkoatletyki (Biegania), Instruktorem Tenisa Ziemnego, Instruktorem Piłki Nożnej.

Jaką osobą jestem?

Pełną pasji, zawsze uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do ludzi, podczas treningów gwarantuję pełen profesjonalizm, dobrą atmosferę i pomoc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki oraz wyników sportowych.

Dlaczego sport, dlaczego praca jako trener?

Sport od zawsze był mi bliski, już w piątej klasie  szkoły podstawowej podczas czwartków lekkoatletycznych wygrałem swój pierwszy bieg na 1000m. Sukces ten umożliwił mi wzięcie udziału w treningu zorganizowanym przez panią Marzannę Helbik trenerkę LKS Pszczyna.  Dzięki jej podejściu do treningu i nauki,  pasję do sportu i poszerzania swojej wiedzy mam do dziś.

Przygoda z treningami biegowymi trwała przez 12 lat. W tym czasie odniosłem wiele sukcesów, zdobywając medale na arenie Ogólnopolskiej i Wojewódzkiej.

Kończąc liceum ogólnokształcące, doskonale wiedziałem kim chciałbym zostać w przyszłości. Wybór był prosty- studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Podczas pięcioletniej edukacji starałem się pogodzić naukę z treningami biegowymi, jednak najważniejsze było dla mnie zdobywanie wiedzy i przygotowanie się do pracy z dorosłymi oraz dziećmi i młodzieżą.

Aktualnie od czterech lat  z powodzeniem łączę pracę Trenera Personalnego  z pracą Nauczyciela Wychowania Fizycznego.

Jako zawodnik sportowy zawsze dawałem z siebie 100 procent. Często godziłem dwa treningi dziennie z zajęciami na uczelni. Dzięki ciężkiej pracy i mojemu uporowi osiągnąłem zdecydowanie więcej niż wskazywałby na to mój „Talent”.

W pracy jako Trener personalny wyznaję zasadę: Na pierwszym miejscu zawsze są moi podopieczni!

Jeśli Podejmiesz  ze mną współpracę musisz wiedzieć, że na pierwszym miejscu będzie twoje zdrowie. Pierwsze spotkanie to moja nauka o tobie, tak o tobie, każda osoba jest inna, każda osoba przychodzi z inną historią i do każdej osoby podchodzę indywidualnie.

Gdy już będę przekonany, że twój gorset mięśniowy jest wzmocniony i przygotowany do mocniejszych treningów, wówczas przechodzę do celów sportowych, sylwetkowych.